

2,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Оцинкований болт М3 16мм із потайною головкою та внутрішнім хрестоподібним шліцом PH
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З потайною головкою та шліцем PH |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 1.7 мм |
| Ширина головки | 5.5 мм |
| Довжина болта | 16 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 14.3 мм |