



0,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Болт М3 10мм з напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником, клас міцності 12.9, стандарт ISO 7380-1, M3*10 12.9 Bolt
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 1.5 мм |
| Ширина головки | 5.5 мм |
| Довжина болта | 11.5 мм |
| Розмір під ключ | 2 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | М3 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 10 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | ISO 7380-1 |