




0,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гайка М3 клас міцності 8.8, шестикутна, стандарт DIN 934, M3 8.8 Nut
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Ширина | 5.5 мм |
| Висота | 2.4 мм |
| Довжина | 2.4 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 5.5 |