


0,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча гайка М4 шестикутна, стандарт DIN 934, M4 AISI 304 Nut
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 3.1 мм |
| Довжина | 3.1 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | М4 |
| Тип кріплення | Гайка |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 934 |