


2,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова гайка М6 Чорна нейлонова шестикутна, M6 Black plastic nut
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал гайки | Нейлон |
| Крок різьби | 1 мм |
| Тип різьби | Метрична |
| Висота | 5 мм |
| Діаметр | 9.8 |
| Покриття | Без покриття |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Розмір під ключ | 9.8 мм |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 9.8 |
| Довжина | 5 м |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |