


1,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова гайка М2.5 Чорна нейлонова шестикутна, M2.5 Black plastic nut
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Матеріал гайки | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 1.97 мм |
| Довжина | 1.97 мм |
| Розмір під ключ | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Розмір різі | М2.5 |
| Тип кріплення | Гайка |