

1,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова гайка ковпачкова М3 Біла нейлонова з ковпачком M3 White plastic nut with cap
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 5.6 мм |
| Висота | 6.35 мм |
| Довжина | 6.35 мм |
| Розмір під ключ | 5.6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 5.6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |