


0,42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ізоляційна пластикова шайба М3 1мм Біла нейлонова шайба M3*8*1
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Нейлон |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Внутрішній діаметр. | 3 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М3 |
| Тип кріплення | Шайба |