




385 ₴
Набір дюймових шестигранних (HEX) біт L=100мм з кульковим наконечником, 7 шт. BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | 1/8|3/16|3/32|5/32|5/64|7/32|7/64|НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 100 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |