

297,60 ₴
Набір адаптерів-перехідників для торцевих головок BROPPE (1/4", 3/8", 1/2"), 3 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | перехідник |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Квадрат | 1/4", 3/8", 1/2" |
| Розмір max | 12.7 мм |
| Розмір min | 6.35 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |