


282 ₴
Набір карданних перехідників для біт з шарніром, 3 шт. HEX 1/4 на квадрат 1/4", 3/8", 1/2" BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип інструмента | кардан |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Робочий профіль | Квадрат |
| Квадрат | 1/4", 3/8", 1/2" |
| Кількість у наборі | 3 шт. |
| Розмір max | 12.7 мм |
| Розмір min | 6.35 мм |