



139,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір спеціальних біт BROPPE (U, Y, TW профілі, Security Bits) L=25мм, 12 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний, U-подібний, Трикутний, Y-подібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | PZ2|TW1.8|TW2.0|TW2.3|TW2.7|U5|U6|U7|U8|Y1|Y2|Y3 |
| Довжина біти | 25 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |