



114,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір біт SL + PH BROPPE + перехідник HEX-Square 1/4" L=25мм, 10 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Прямий, Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | PH0|PH1|PH2|PH3|SL2|SL3|SL4|SL5|SL6 |
| Довжина біти | 25 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |