



110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Біта T20 TORX для шуруповерта або викрутки, Довжина 200мм посилена 1/4" HEX
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | Т 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | T20 |
| Довжина біти | 200 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |