

37,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Протиковзка ударна біта BROPPE PH2, позолочена, довжина 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | PH 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | PH2 |
| Довжина біти | 50 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S3 |