




23,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Магнітна торцева головка-біта BROPPE 8 мм Довжина 45 мм з посиленим магнітом для шуруповерта
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біта в торцевій головці |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | HEX 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | 8mm |
| Довжина біти | 45 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |