


9,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Захисний пластиковий ковпачок М10 чорна заглушка на болт / гайку M10 Plastic Cap M10*17*20
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал заглушки | Поліамід |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище |
| Форма заглушки | Еліптична (сферична) |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |