
13,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Біта трикутна Tri Wing △2.0 L=25мм 3-променева, посилена S2 1/4" HEX BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Трикутний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | TW2.0 |
| Довжина біти | 25 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |