


9 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Захисний пластиковий ковпачок М6 біла заглушка на болт / гайку M6 Plastic Cap M6*10*14
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал заглушки | Поліамід |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище |
| Форма заглушки | Еліптична (сферична) |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 14 мм |