


6,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Захисний пластиковий ковпачок М5 чорна заглушка на болт / гайку M5 Plastic Cap M5*8*10
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал заглушки | Поліамід |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище |
| Форма заглушки | Еліптична (сферична) |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |