


6,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Захисний пластиковий ковпачок М4 біла заглушка на болт / гайку M4 Plastic Cap M4*7*9
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал заглушки | Поліамід |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище |
| Форма заглушки | Еліптична (сферична) |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Колір | Білий |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |