


6,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт М6 20мм з напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником, стандарт ISO 7380-1, M6*20 Bolt
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 10.5 мм |
| Висота головки | 3.3 мм |
| Ширина головки | 10.5 мм |
| Довжина болта | 23.3 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | М6 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 20 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | ISO 7380-1 |