


4,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Латунна проставка 25мм М2 різьбова стійка шестигранник для кріплення друкованих плат M2*25
Матеріал: Латунь
Міжплатна стійка для FPV дронів М2*25мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Внутрішній діаметр | 2 мм |
| Зовнішній діаметр | 3 мм |
| Товщина шайби | 25 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір різі | М2 |
| Тип кріплення | Стійка |