

2,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Латунна шайба M6 DIN 125 M6x12x1.5 Brass Washer
Матеріал: Латунь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Внутрішній діаметр. | 6 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М6 |
| Тип кріплення | Шайба |