

3,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова стійка гайка гвинт 25мм + 6мм М3 Чорна нейлонова ізоляційна колона M3*25+6мм
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 5.6 мм |
| Товщина шайби | 25 мм |
| Матеріал шайби | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Розмір різі | М3 |
| Тип кріплення | Стійка |
| Довжина різі | 6 мм |