


1,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова заклепка для отворів 6мм L=8мм Чорна нейлонова R6080
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Матеріал корпусу заклепки | Поліамід |
| Матеріал стрижня | Нейлон |
| Покриття | Нейлон |
| Діаметр заклепки | 6 мм |
| Довжина заклепки | 8 мм |
| Діаметр головки | 12 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 6 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 6 мм |