


0,83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Оцинкована самоконтруюча гайка М4 Self-Locking Galvanized Nut M4 DIN 985
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | М4 |
| Тип кріплення | Гайка |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 985 |