


1,97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластиковий болт М2 8мм із внутрішнім шліцом PH, Чорний нейлоновий болт M2*8 Nylon
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | Без покриття |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Діаметр головки | 3.6 мм |
| Висота головки | 1.4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Форма болта | З напівкруглою головкою та шліцем PH |
| Матеріал болта | Нейлон |
| Наявність гайки | Ні |
| Ширина головки | 3.6 мм |
| Довжина болта | 9.4 мм |
| Довжина різі | 8.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Nylon |
| Розмір різі | М2 |
| Тип кріплення | Болт |