

1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пружинна шайба М4 клас міцності 8.8, гровер Spring Grover Washer M4 DIN 7980
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 6.4 мм |
| Товщина шайби | 1.1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М4 |
| Тип кріплення | Шайба |