


1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіюча шайба M5 DIN 125 сталь A2 M5x10x0.8 Stainless Steel Washer AISI 304
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Внутрішній діаметр. | 5 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М5 |
| Тип кріплення | Шайба |