


0,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова заклепка для отворів 2.6мм L=5.5мм Біла нейлонова R2655
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Форма головки заклепки | Напівкругла |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Матеріал корпусу заклепки | Поліамід |
| Матеріал стрижня | Нейлон |
| Покриття | Нейлон |
| Діаметр заклепки | 2.6 мм |
| Довжина заклепки | 5.5 мм |
| Діаметр головки | 5 мм |
| Висота головки | 1.4 мм |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 2.6 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 2.6 мм |