

0,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Шайба M3 DIN 125 M3x6x0.5 клас міцності 8.8 Steel Washer
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Внутрішній діаметр. | 3 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М3 |
| Тип кріплення | Шайба |