

0,61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гумова прокладка 6мм Ø6мм*1мм, чорне ущільнююче кільце
Матеріал: Гума
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал прокладки | Гума |
| Перетин | Кругле |
| Робоче середовище | Вода, Повітря, Рідке середовище, Неагресивне середовище |
| Щільність | 1.2 г/см3 |
| Твердість (по Шору) | 70 од. |
| Пористість | 0 % |
| Водопоглинання | 0.3 % |
| Діаметр умовного проходу | 4 мм |
| Діаметр внутрішній | 4 мм |
| Діаметр зовнішній | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр. | 4 мм |
| Тип кріплення | Прокладка |