



1,14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Стопорна гайка М4, Steel Self-Locking Nut DIN 985 M4 4.8 Nut
Матеріал: Сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 4.8 |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 985 |
| Тип різьби | Метрична |
| Діаметр | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір різі | М4 |
| Тип кріплення | Гайка |
| DIN/ ISO Стандарт | DIN 985 |