


0,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластикова проставка 5мм під болт M6 Ø9*6.2*5 Чорна ізоляційна безрізьбова колона ABS
Матеріал: ABS Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 6.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Товщина шайби | 5 мм |
| Матеріал шайби | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 6.2 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М6 |
| Тип кріплення | Проставка |