

0,41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ізоляційна пластикова шайба М3 0.5мм PVC M3*6*0.5
Матеріал: Nylon
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
| Матеріал шайби | Полівінілхлорид |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PVC |
| Внутрішній діаметр. | 3 мм |
| Розмір різі | Безрізьбова, під М3 |
| Тип кріплення | Шайба |