


4,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Нержавіючий болт М5 25мм з напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником, стандарт ISO 7380-1, M5*25 Bolt
Матеріал: AISI 304
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма болта | З напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.5 мм |
| Висота головки | 2.75 мм |
| Ширина головки | 9.5 мм |
| Довжина болта | 27.75 мм |
| Розмір під ключ | 3 мм |
| Наявність гайки | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Тип різьби | Метрична |
| Довжина різьби | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | AISI 304 |
| Розмір різі | М5 |
| Тип кріплення | Болт |
| Довжина різі | 25 мм |
| DIN/ ISO Стандарт | ISO 7380-1 |