




374,40 ₴
Набір двосторонніх шестигранних біт BROPPE (6 шт.) L=100мм, магнітний, 1/4" HEX
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Двостороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | НАБІР БІТ |
| Довжина біти | 100 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |
| Стандарт біти | Метричний |