


476,05 ₴
Припій MECHANIC HX-100 0.8мм 200г із флюсом, дротяний олов'яно-свинцевий 183℃, SN 63%, PB 37%, ФЛЮС 1-3%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mechanic |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення флюсу | Пайка |
| Тип паяльного флюсу за температурним інтервалом активності | Низькотемпературні |
| Тип паяльного флюсу за природою розчинника | Неводні |
| Тип паяльного флюсу за природою активатора, який визначає дію | Каніфольні |
| Тип паяльного флюсу за механізмом дії | Хімічної дії |
| Тип паяльного флюсу за агрегатним станом | Пастоподібні |
| Тип припою за температурою плавлення | Легкоплавкий |
| Тип припою | Свинцево-олов'яні сплави, як у чистому вигляді, так і з присадкою сурми, кадмію, срібла |
| Вага упаковки | 0.2 кг |
| Діаметр припою | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матеріалу | Припій |
| Температура плавлення | 183 ℃ |
| Склад матеріалу | SN: 63%, PB: 37% |
| Товщина припою | 0.8мм |
| Вид припою | Свинцевий |