




225 ₴
Набір біт H з кульовою головкою для шуруповерта та гайковерта L=100мм, 6шт. 1/4" HEX BROPPE
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір біти | H2.5|H3|H4|H5|H6|H8 |
| Довжина біти | 100 мм |
| Тип хвостовика | 1/4" HEX |
| Марка сталі | S2 |
| Стандарт біти | Метричний |